DC FanDome sanal olaylar için yeni altın standart olarak ayarlayın

Related Articles

Sanal olaylar söz konusu olunca bir süre içinde, çoğu pek düzgün çalışmıyor fark etmemek imkansız. Bir Cumartesi öğleden sonra başka bir video araması için oturarak işkence teknik sorunlar, çok uzun çalışma oturumları, ve insanlar bu kadar Zoom sohbetler yandı.

DC FanDome saf mükemmellik çok çarpıcı olduğunu bu sebepten olabilir.

DC FanDome büyük filmler, TV şovları, oyun, çizgi roman ve duyurular vurgulamak DC Comics ve Warner Bros tarafından düzenlenen sekiz saatlik sanal bir kongreydi. Warner Bros ve DC filmi slate adanmış en büyük panelleri — o da dahil olmak üzere Batman, Flash, Wonder Woman 1984, ve Zack Snyder’in Justice League — kısa skeçler DC dünyasına, röportajlar, hızlı Q&A, ve küçük haraç arasında sıkışmış vardı. FanDome içerik ve ana yeteneklerini gösterebilmek için, programlama sanatçısını çivileme yanında benzersiz bir platform olma gücünün bir kanıtı oldu.

DC yaratıcı ekibi, şef yaratıcı memuru Jim Lee tarafından yönetilen, hızla sıkıcı hale nasıl sanal kurallarına karşı karşıya olduğu en büyük sorun olduğunu anlar. Her zamankinden daha şimdi daha bile ekranına bakarak zamanımızı harcıyoruz telefonları, dizüstü bilgisayarlar, Televizyonlar, tabletler. İnsanlar tek bir ekranda bir şey gibi hissediyorum, o olmadan sekiz saat bakarak geçirmek istiyor ilişkisi uyuşturucu zordur.

Lee ve monoton duygu etrafında tasarlanmış ve ekibi gibi hissettim — özellikle farklı Zoom bir grup izlerken birlikte birini geri çağırıyor. FanDome paneller arasında küçük molalar gibi davrandı ortaya çıkan kısa ve tatlı, ve hızlı ısırıkları tutuldu. (Bir reklam tuvalet molası ya da mutfaktan atıştırmalık bir şeyler kapmak için mükemmel bir fırsat gibi davrandığını hatırlıyor musun?) reklam olarak daha az sanırım ve daha Yetişkin Yüzmek oynayan (ya da “darbe”) tamponlar gibi. Yeterince eğlenceli ve garip, dikkat et konusunda hassas insanların özel ilgi alanları için tasarlanmış, her gün taze bir duygu sözleşmesi devam ediyorlar.

Bu konsept çalışma yapılan işin büyük bir bölümü platformudur. Ayrıca bu yıl masası videolar çeşitli YouTube kanalları üzerinden prömiyeri ile sanal gitmiş olan San Diego Comic-Con, aksine, DC FanDome özel yapılı, yeşil ekran bağımlı bir boşluk var. Sanal sahne yaptırılmıştır şekilde, sanki son birkaç ay içinde o kadar çok Zoom aramalarda gördüm ki herhangi bir eski oda daha büyük görünüyor FanDome yapılan bu odaya bir derinlik vardı. Misafir video akışı sanal kubbenin duvarları konulan yan yana oturdular, mümkün olduğunca birbirleriyle etkileşim vardı.

Yönetmen Matt sanal FanDome arenada söz Reeves Batman.

Bir olmak için tasarlanmış bir gözlük gibi hissettim FanDome — ve işe yaradı. Ve her şeyi belirli bir DC Comics bir portal içinde yer olduğundan, WarnerMedia hiç panelleri yanlışlıkla telif hakkı sorunları çalıştırıyorum ve oyun değil, endişe gibi yoktu Comic-Con birden çok kez yaptı.

Şimdi, işaret etmek birkaç temel şey vardır: paneller hiçbiri canlı görünüyordu. Görüşmeler önceden kaydedilmiş baktı. Warner Bros ve DC Comics WarnerMedia (ana firma) da-ev düzenleme ekibi var. Birlikte sekiz düzenlemek için süre verilmesi-saat göstermek dünyadan canlı yayınları ile çalışmak için çalışırken daha yapmak çok daha kolay. Takımlar sanal bir kongre sekiz saat için ayarlama içine değer bir şey gibi hissediyorum yapmak için nasıl anlamaya zaman yoktu. Hiç ilginç değildi bu Sözleşmenin cornier anlarda bile, ve küçük panelleri, tüm olay planlanmıştı için çalıştı.

Sanal toplantılar uzağa gitmiyor. Hala YouTube da oluyor onlar içinde gibi oyunlar Minecraft, markalar kendi üzerinde deney ile yeni özel platformlar. Karmaşık Ağlar, örneğin, ComplexLand adlı bir haftalık bir sanal sözleşme, özel damla, müzik gösterileri, konuşmalar, film gösterimleri ve daha fazla, “göre bir basın açıklaması özelleştirilebilir avatarlar sahip” sanal bir evren için tasarlanmış başlatıyor.

Sanal sözleşmeler uzun. İnsanlar evde izlerken, kendi odalarında, yerine başka heyecanlı hayranları ile dolu dev bir balo salonu vardır. Çalışırken getirmek biraz bu Kongre enerji için insanlar dijital olarak ise son derece zor, ama ne FanDome kanıtladı olduğunu bulmaktan pacing ve veren kitlelere bir şey aslında bakılacak yer Yakınlaştırma arama ekranları zaten yorgun olmalılar uzun bir yol gidiyor.

More on this topic

Popular stories