Left 4 Dead 2 son büyük güncelleme alır

Related Articles

Left 4 Dead 2Vana ikonik zombi shooter, gelecek ay 11 döner. Bugün, oyun, son, büyük bir güncelleme alır Son StandBu tarafından oluşturulan Left 4 Dead toplum update Vana kendisi tarafından onaylanan ve ekibi. Ayrıca bu ilk yeni içerik oyun için 2012 yılından bu yana eklenengöre Poligon. (O YDP yapılan toplum oldu- Soğuk Akış.)

Bu güncelleştirme ekler ton oyuna yeni içerik: yeni silahlar, yeni haritalar, yeni düşmanlar, kullanılmayan diyalog ve yeni bir kampanya bile. Güncellemeyi indirmek için ücretsiz, ve Left 4 Dead 2 ayrıca 28 Eylül kadar oynamak ücretsizdir kendisi şu an onu kapmak için hiçbir neden yok.

Ve bu Kapak bir fan tarafından onaylanmış zamanı oyunlardan biri güncelleme yapılmış ilk ve en yüksek profil değil. Bu onur gider Black Mesayeniden orijinal Half Life bunu yapmak ve yayımlamak 15 yıl sürdü. (Sadece erken erişim bıraktı bu yılyine proje çalışmaları 2005 yılında başladı.)

Olarak Poligon dikkat, Bu yeni güncelleme için duyuru yaptı oldu eski resmi Left 4 Dead site.

“Enfeksiyon ilk andan beri uzun yıllar geçti. Radyo sessizlik, hiç bir hayat belirtisi yok ama umut kalan… CEDA bizi kurtaracak değil,” post okur. “Ama umut var! Birkaç cesur ruhlar tüm engellere rağmen mücadeleye devam etti, ve yakında tüm dirençleri fayda sağlayabiliriz.” O gün geldi. Biraz daha zombi öldürmek gitme vakti geldi.

More on this topic

Popular stories