Sensex 812 puan çöker, Şık 254 puan düşer

Related Articles

Bu BİZE ek bir mali canlandırma etrafında belirsizlik kitabı kar başvurdu yatırımcılar coşturmak için başarısız oldu.Bu BİZE ek bir mali canlandırma etrafında belirsizlik kitabı kar başvurdu yatırımcılar coşturmak için başarısız oldu.

Roman Corona durumlarda ekonomik belirsizlik ortamında yükselmeye devam ederken bile yatırımcılar gergin ve rezervasyon kar döndü gibi küresel piyasalarda keskin satmak yansıtma, Hint hisse senetleri Pazartesi günü düştü. Sensex 811.68 puan 38,034 de kapatmak için daldı.Bu Şık 254.4 puan 11.250 yakın düştü ise 14.4.

Son birkaç ayda piyasalarında ralli gelişmiş ülke merkez bankalarının uyguladıkları gevşek para politikaları neden oldu. Bu büyük bir pazar ve ekonomi arasında keskin bir kopukluk yol açtı. Bu BİZE ek bir mali canlandırma etrafında belirsizlik kitabı kar başvurdu yatırımcılar coşturmak için başarısız oldu.

Hint hisse senetlerine (FPİs) yabancı portföy yatırımcıları tarafından Eylül ayında şimdiye kadar satın yavaşladı, 563.03 milyon doların toplam satın alma ile vardır. FPİ) satın alıyor, ancak, beşinci düz ay boyunca devam etti. Rupisi dolar karşısında 7 kuruş tarafından 73.38 de kapatmak için takdir.

(Hindistan) UR Bhat, yönetmen, Dalton Capital Advisors, İster mevcut piyasa düzeltme daha uzun bir süre kapalı ya da bir senaryo şekli nasıl bağlıdır “dedi. Eğer bu bir kilitleme küresel habercisi ya da Hindistan’da, sonra piyasaların uzun zamanlı bir düzeltme görebilir. Eğer değilse, olay bu bir düzeltme yapabiliriz kurtarma ve devam eden mali teşvik başlangıç bazı işaretler vardır.”

Mümkün olduğunca hızlı bir ekonomik düzelmenin ardındaki duyguları nemlendirilmiş gibi Avrupa’da Covid-19 davaların yeniden ortaya çıkması endişeleri artırdı. Cuma günü birçok Avrupa ülkesinde Roman Corona yükselen durumlarda frenlemek için kısıtlamaları yeni bir dizi tanıttı. İNGİLTERE’DE yeni bir ulusal tecrit düşünüyor.

Avrupa endeksleri Almanya, Fransa ve İNGİLTERE %3.1 ve %3.5 arasında dibe vurdu. Asya piyasaları da kayıplara Hong Kong’un Hang Seng 2.06%düşüşle kapattı.

Sorbh Gupta, ortak fon yöneticisi, Kuantum Yatırım Fonu, dedi, “piyasalar kilitleme ikinci tur hour değil. Eğer bu olursa, bir düzeltme kesinlikle gerçekleşecek. Hala 19 Covid etrafında bir belirsizlik vardır, ama eğer katılımcılar dağıtmak için biraz para varsa, o zaman uzun vadeli bir hisse senedi Portföyü oluşturmak için bir satın alma fırsatı olarak bu gibi düzeltmeleri kullanmak gerekir.”

Hisse senetleri Pazartesi günü tüm sektör endeksleri gibi geniş pazarlarda derin kesikler, Hoş Yatırımcı ve 6,9 ve %4.17 oranında azalan Şık Smallcap ile gördüm. Bu tür metal ve otomobil stokları olarak genel bakan hisse senetleri, banka ile birlikte, baskı altında kalmaya devam etti.

Buna rağmen, piyasa uzmanları düzelen ekonomik göstergeler yapan ve piyasalar ekonomik göstergeler yapmak sürece tepki vermez belirtmiştir. Bhat dedi, “piyasada ekonomik göstergeler tepki ve otomobil satışlarında belli bir düzeyde iyileşme, petrol tüketimi, MHV koleksiyonları bkz, diğerleri arasında yapabiliriz. Bu ekonomik göstergeler üzerinde olumsuz bir etki durumunda, piyasalar olumsuz tepki verecek.”

Piyasalar MALİGN show güçlü birimler, veri tanık oldu.

Vadeli işlem ve opsiyon segmentinde ciro Rs 18.07 yüz bin crore durdu, Rs 15,52 yüz bin crore altı aylık ortalama karşı. Para pazarı cirosunun bir değer 64,211 Rs gördüm.Rs 53,128 crore 23 crore, altı karşı aylık ortalama.

Bu Şık büyük kaybedenler 8.5%, 7.8% 7.24%, 6.06%, ve yenilenen sırasıyla% tarafından aşağı Indusınd Bank, Tata Motors, Hindalco, Tata Steel ve JSW Steel, vardı. Sadece kazanan 0.7% arası% ve 0,3%, sırasıyla GOOGLE, Infosys ve Kotak Mahindra Bankası kuruldu.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, ABD Pazarında ve son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu biliyor. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories