Amazon Samuel L. Jackson kendi Alexa uyandırma ifade verdi

Related Articles

Amazon genişleyen kendi vardır Samuel L. Jackson ses yetenek Alexa dijital asistan ile binlerce daha fazla ifadeler, aktör ikonik küfür çok daha fazla dahil olmak üzere dolu teslimat onlarca dahil etmek için. Şirket ayrıca Jackson kendi özel uyandırmak cümle onun Hey, Samuel veriyor: “olur.” Haber Hint pazarı için önümüzdeki yıl sonraki ünlü ses, Bollywood yıldızı Amitabh Bachchan, eklemek için planladığını Pazartesi günü Amazon duyuru aşağıda.

Geçen Aralık ayında başlatılan, Alexa kullanıcıları Echo ve diğer Alexa üzerinde bir aktörün sesi erişmek için $99 centlik ödeme için izin Jackson ortaklık etkin cihazlar. O zamandan beri, Amazon etkili Jackson için bir şey cevap sormak Alexa sormak zorunda kaldım çünkü entegrasyon aşırı külfetli oldu“,” tüketicilerin şikayet etti diyor.

Buna ek olarak, sorular ve değişim aralığı Jackson beceri çoğunlukla Amazon oyuncunun gerçek sesini kullanarak kelimeler sadece küçük bir sayı kaydetti ve yapay zeka üzerinde kütüphane genişletmek için daha uzun sürer, çünkü sınırlı kalmış kullanarak yapabilirsin. Geri bildirim toplarken, Amazon Alexa ile şu anda fazla bir beceri çoğu sahipleri olan açık küfür vardı — bir daha samimi istenen, kapalı neredeyse yüzde 75’i içgüdüsel Jackson diyor.

Şimdi, bugünün güncelleştirme, Jackson’ın Alexa entegrasyon 30.000 civarında daha fazla ifadeler, beş kez küfür sözcüklerini de dahil olmak üzere yer alacak, raporlar Çeşitli. Ve sadece cihaz etkinleştirmek için word dedektörü uyandırma Amazon yükseltme için gerekli olduğunu söylüyor, “inanılmaz derecede zor bir mühendislik meydan” çıktı “Hey Samuel,” bir özelliği söyleyerek sesini etkinleştirebilirsiniz.

Bazı örnekler Jackson söyleyerek, “gaz ve ateş sıcak taş kafa vardır! Hayır, aslında bakma,” Jedis hava durumu hakkında soran ve “Neden hep krep onların yanık? Eğer bir şaka için sorarsan asla karanlık tarafa” döner.

Çeşitli hangi geç düşünüyor cevap veririz o yapıyor, ne sorulduğunda Jackson şimdi dokunaklı bir yanıt sunuyor ayrıca raporlar Kara Panter yıldız Chadwick Bozeman’daki. Ayrıca Jackson’ın gelecek çalışmaları ile ilgili diğer topikal yanıtları vardır, onun gibi bir söz yaklaşan Quibi Ryan Reynolds ile show animasyon adı Futha Mucka.

More on this topic

Popular stories