2020 Fransa Bisiklet Turu: Tadej Pogacar 15 Etap birinciliği; Primoz Roglic üzerinde sarı mayoyu tutmak korur

Related Articles

Geçen yılın birincisi Bernal uzun Grand 2012 yılında tırmanış baş grubu bıraktı ve sarı Mayo genel, 8 dakika 25 saniye 13 düştü gibi başlık koruyarak şansını kaybettiği ortaya çıktı.

Grand 2012 Yılında: Tadej Pogacar adam Sloven Primoz Roglic onun sarı mayoyu korudu Pazar günü acımasız son bir tırmanış üzerinde Tour de France Stage 15 kazandı ve geçen yılın birincisi Egan Bernal çekişme bıraktı.

Pogacar Roglic son Grand 2012 yılında üst kısmında da son sürat ikinci Etap kazanmak için çalışır. Roglic toplam 40 saniye Pogacar açar, 44 saniye aşağı sahne önce.

Geçen yılın birincisi Bernal uzun Grand 2012 yılında tırmanış baş grubu bıraktı ve sarı Mayo genel, 8 dakika 25 saniye 13 düştü gibi başlık koruyarak şansını kaybettiği ortaya çıktı.

Grand 2012 yılında en üst geçit bitirmek için Rhone Vadisi uzun tırmanış başladı, Roglic var Jumbo-Visma takım peloton içinde Slovenya olmak üzere beş biniciler vardı. Birlikte iyi Roglic korumak ve rakipleri üzerinde baskı bir tempoda kuvvet tırmanmaya çalıştılar.

Fransa 2020 Tadej Pogacar de tur Sahne 15 Primoz Roglic üzerinde sarı mayoyu tutmak korur kazanır

Tadej Pogacar, en iyi genç binici beyaz forması giyen, Tour de France Stage 15 kazanmak için bitiş çizgisini geçti. AP Photo

Hangi Tur Slovenya ve Kolombiya biniciler arasında bir savaş, Pazar günü Slovenler açıkça Jura Dağları’nda galip geldiğini dönüştü bir yıl içinde.

Tırmanış Kolombiya binici Bernal mücadeleleri tüm Bulunuyor ama Bombacıları ekibi tarafından Tur zaferler beş yıl sürecek olan çizgi, eski Takım Sky olarak bilinen olun. Sarı jersey, Nairo Quintana, başka bir Kolombiyalı yarışmacı beşinci gün başladı ama aynı zamanda geri Grand 2012 yılında geriledi ve dokuzuncu 5 neden kapalı 8 saniye dakika.

Çünkü Corona salgını tanıttı kısıtlamalar fanlar düz bölümleri ve etekleri ile sınırlı idi ve ben zirvede bitirmek için dar yaklaşımlar kalabalık Verilmiyor sağlamak gerekiyordu. Ancak, hala üst kısmında biraz tezahürat ve bayraklar vardı.

Bulmak en son ve yaklaşan teknolojili Tech2 Araçlar çevrimiçi. Teknoloji haber, Değerlendirme ve derecelendirme araçlar. Dizüstü Bilgisayar, tablet ve cep özellikleri, özellikleri, fiyatları, karşılaştırma gibi popüler araçlar.

More on this topic

Popular stories