Doğal kauçuk talebinin 2020 yılı üçüncü çeyreğinde yeniden canlandırmak olabilir

Related Articles

doğal kauçuk doğal kauçuk, kauçuk için küresel talep, ANRPC, küresel ekonomik toparlanma, Corona, en son haberÇin Temmuz ayında NR 456,000 ton tüketilen, yakından geçen yılın aynı ayında tüketilen 464,000 ton ile eşleşen ilk tahmini gösterir, ANRPC kaynakları söyledi.

(NR) doğal kauçuk için küresel talebi 2020 yılının üçüncü çeyreğinde %14 yıllık bazda (ANRPC) Doğal Kauçuk Üreten Ülkeler (Ocak-Temmuz), Derneğin Perşembe günü yaptığı açıklamada ilk yedi ayında gerileyen canlandırmak tahmin ediliyor.

En son raporda 13 lastik üreten ülkelerin hükümetler arası örgüt 15% Q1 Çin’in diğer ülkelerdeki talep daralması nedeniyle ikinci çeyrekte %15.8 çünkü düştükten sonra NR için küresel talebin %2,9 2020 üçüncü çeyreğinde düşme olasılığı olduğunu söyledi.

Bu ANRPC NR tüketimi (Temmuz-Eylül 2020) üçüncü çeyrekte, ABD ekonomisindeki hızlı iyileşme, Çin imalat sektöründe ribaunt ve araçlarda Çin ve Hindistan’da üretim ve satış ribaund yüzünden iyileşmenin beklendiğini söyledi.

Çin Temmuz ayında NR 456,000 ton tüketilen, yakından geçen yılın aynı ayında tüketilen 464,000 ton ile eşleşen ilk tahmini gösterir, ANRPC kaynakları söyledi. Tam 2020 yılı dünya tüketimi için tahminler ABD ve AB Nisan ayında beklenen performansı daha düşük, Haziran görünümünde 12.544 milyon ton, bir önceki yıla göre %8,9 düşüş de aşağı yönde revize edilmiştir.

“Kısa ve orta vadede pazardaki gelişmeleri ağır küresel ekonomik iyileşme ve otomobil sektöründe bir canlanma ve taşıma sektörüne bağlıdır. Bu hayata erken Corona karşı etkili bir aşı geliştirdi ve seri üretim gerçekleştirdi bağlıdır,” ANRPC genel, RB Premadasa, Sekreter dedi. NR küresel üretimi %8.9 yıllık 6.721 milyon ton, 2020’de ilk yedi ayında düştü ANRPC tahmin ediyor.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, ABD Pazarında ve son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu biliyor. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories