Google Eflatun bu Lo-Fi Oyuncu kendi sanal müzik odası oluşturmanızı sağlar

Related Articles

(Stajyer tarafından oluşturulan) yeni Google Eflatun bir proje!mix lo-fi, hip-tarayıcınızda özel bir müzik odası oluşturmak için gerekli hiçbir müzikal yeteneği ile müzik parçaları hop sağlar. Eflatun sanat ve müzik yaratılması için Google makine öğrenme sistemleri kullanmak için tasarlanmıştır, ve Lo-Fi Oyuncunun neler yapabileceğini eğlenceli bir örnektir.

Lo açtığınızda-Fi Oyuncu, farklı nesneler tıklayın bir saat, bir kedi, ya da bir piyano, örneğin farklı parçalar, bass gitar ve melodi gibi değiştirmek için odasına. topladığınız sanal “bir oda” — konum Fi Oyuncu yaratıcısı “pencere dışında görünümü parça arka plan ses ile ilgilidir, ve pencerenin üzerine tıklayarak hem görsel ve müzik değiştirmek,” Lo yapabilirsiniz Vibert Tiyo bir blog yazısı yazdı.

Takım nispeten basit bir müzik yapısı ile popüler bir tarz değil “çünkü oda yerine kompozisyon aracı ya da bir müzik aleti üreten bir müzik biçimi seçti-bu tiyo yazar.” Tarayıcı magenta.js açık kaynak JavaScript API ile Eflatun kullanarak güç alıyor – (DrumBot kontrol başka bir örnek).

Lo-Fi Oyuncu da var interaktif YouTube streaminsanlar birlikte aynı müzik odasında olabilir, “paylaşılan bir alan”. Ama bunun yerine odada öğeleri üzerine tıklayarak, oyuncular tür parçaları yeniden düzenlemek için canlı sohbet penceresine komutlar.

Kırmızı Google’ın açık kaynak TensorFlow sistemi, yaratıcı sürecinde bir araç olarak öğrenme makinesi rolü explorting devam eden bir araştırma projesi “parçası tarafından desteklenmektedir.” Diğer Kırmızı projeler düşünüyor herkes “oynamak” piyano sağlayan Piyano Cin, Aİ programı (dahil ettik Guitar Herove NSynth, bir makine öğrenme algoritması öğrenmek ve yeni sesler oluşturmak bir sinir ağı kullanır.

Lo Fi Oyuncu özelleştirilebilir; kaynak kodu bulunabilir GitHubve Tiyo takımı da denilen bir öğretici inşa diyor “Oyun, Kırmızı!” kullanıcılar sesleri düzenleyebileceği ve tuval kendi tarayıcılarında canlı. Lo Fi Oyuncu insan üretici veya varolan lo-fi hip hop akışları değiştirmek için tasarlanmış değil bu tiyo da vurguluyor. “Daha interaktif bir müzik parçasının ya da insanlar daha fazla sanat takdir bile yardımcı tarz etkileyici bir giriş için bir prototip olarak düşünün,” diyor.

Check out Burada Lo-Fi Oyuncu.

More on this topic

Popular stories