Hint borsa Başkanı mevcut seviyelerde olacak? Hint pazarlarına taşınacak nasıl gelecek ay onay

Related Articles

Sensex, şıkTüketim hisse senetleri performansında iyileşme görmelisiniz ama sektörde karışık bir çanta olacak

Hint bile pazar payı kriterler BSE Sensex ve Şık 50 Mart lows ise 30’dan fazla yüzde var, oynaklık çeşitli faktörler nedeniyle devam edecektir, diyor Naveen Kulkarni, Baş Yatırım Sorumlusu, Eksen Menkul Kıymetler. Mayıs ayının son haftasında yakalamak bir ralli rağmen, Corona tetiklenen lockdown tarafından hırpalanmış ekonominin canlanması için hükümetin gelecekteki eylemleri bağlıdır için daha muhtemel olarak sürdürülebilirliği şüpheli kalır, daha fazla durmaktadır. Röportajda Finansal Express Online Surbhi JainNaveen da mevcut Seviyeleri ve yatırımcı duyarlılığı tesir edecek önemli Tetikleyicileri Hint borsa yörüngesini açıklıyor. Düzenlenen alıntılar burada.

1. Hint borsa salınım ve şimdi Mart izliyorum %30 oldu. Oynaklık azaldı sence?

Kesin bir derece kabul edilebilir bir şeydir ve bu dalgalanma devam edecek. Talep, emek çıkığı, moratoryum etkisi, değerlendirmeler, işsizlik, mali açığı ve döviz dalgalanmaları hapsedilmiş gibi oyun pek çok değişken vardır. Birçok hareketi olumsuz olabilir ve bazı daha iyi olması muhtemeldir. Böylece, piyasalar uçucu kalması çok muhtemeldir.

2. İlaç, hızlı tüketim 3 ay olarak olumlu sonuçlar için tek sektörleri olmuştur. Nerede bu sektörler gidiyor görüyor musunuz? Bu sektörlerden üst alır mı?

Bu sektör önümüzdeki çeyrekte iş geliştirme tutarlı bir gelir profili ve umutları olarak hissedarlar için makul bir getiri sağlayacaktır. Üst fikirlerimizi Biocon vardır, Britannia Sanayi ve Varun İçecekler Sınırlı.

3. Sıfır satış rağmen Nisan ayında, Şık Oto Mayıs ayında %12 düştü. Sektörde bu miting arkasında olası sebepleri nelerdir?

Sektöründe bastırılmış ekonomisine açılışı ve beklentileri talep. Sosyal mesafe hayatımızın normal bir parçası haline gelmesiyle birlikte, kişisel ulaşım için talep artacak piyasa da inanıyor. Bu faktörler dışında, Autos ay boyunca stres altında olan BFSİ sektöre kıyasla iyi bir beta alternatif sunuyor.

4. Ne tüketim hisseleri üzerine görüşleriniz nelerdir? Nasıl altı ay içinde onları görüyor musun?

Tüketim hisse senetleri performansında iyileşme görmelisiniz ama sektörde karışık bir çanta olacak. Zımba ve küçük bilet discretionaries büyük bilet öğeleri stres altında olacak olsa daha iyi yapmalıdır. Staples iyi performans devam ediyor ve her geçen çeyrek ile zemin kazanacaktır inanıyoruz.

5. BSE Sensex yüzde Nisan ve Mayıs ayında 22 kazandı. Piyasalar nereye gidecek? Ne kart anahtar tetikler mi?

Piyasalarda değerlemeler anlamına düzeyde olduğu bir nefes almak ve birçok sektörde yetişmek daha önceden oynadı. Burada, kurtarma ve çalışma performansı hızını piyasalar üzerinde bir etkisi olmalıdır. Talep oynamaya kadar bastırılmış sonrası işletim performansında belirgin bir iyileşme zorlukları olacak. Anahtar tetikler Haziran ve Temmuz için kurumsal yönetimi yorum olacak.

6. Nasıl diğer küresel piyasalar karşısında Hint borsa performans vis-a-oldu mu? Hindistan, önümüzdeki aylarda, küresel ralli yanına ya da tembel kalır?

Hindistan Mayıs ayının son haftasında yakalamak miting görmedi. Mayıs ayında bile, Hindistan genel kriterlerin çoğunda düşük bir performansa sahipti vardır. Eğer ralli telafi Mayıs ayının son haftası gelip çatmıştı değil, underperformance daha anlamlı olurdu. Catch ralli, Haziran ayı başında bazı buhar toplandı bile, sürdürülebilirlik hala bu noktada şüpheli ve hızını ekonomik iyileşme ve hükümetin eylemleri gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Önümüzdeki aylarda hükümetin daha fazla reform başlatır, daha sonra büyüme için zorluklar devam devam edecek gibi sermaye piyasaları yardımcı olacaktır. Talep ortam çok belirsiz olacak ve talep oluşturma çok önemli olacak. Tüm bu faktörler, hükümet yardımı gerekir. Teşvik paketi ekonominin önemli bir bölümü için başlangıç paketi sağlayacaktır ama daha fazla talep yaratılması ve sürdürülebilirliği için gerekli olacaktır.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, BİZE Pazar ve en son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu olduğunu. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories