Facebook renkli insanlar ekleyerek moderatör olarak düşünün grup yöneticileri söyler

Related Articles

Facebook yayınlanan yeni öneriler grup yöneticileri, dün yarış ve eşitsizlik hakkında konuşmaları kolaylaştırmak, onlara yardım etmek için bir girişim akşamlar. Facebook iş stratejisi için gerekli olan gruplar, Kara Hayatları hakkında tartışmalar BİZE hareket ve adaletsizlik Meselesi, birçok yöneticiler siyasi olarak görüyorlar “mesaj silme ile ılımlı için mücadele etti.” Silme kararları üyeleri yıldır girdiklerini gruplara ayrılmak, birbirlerini, form kıymık grupları ile tartışmak istenir, ve bazen geçici olarak tamamen grupları kapattı.

Facebook doğrudan birçok grup takip eden siyasi mesaj yasak, adresleri ve liderleri izin verilmez konuların belirli listeleri oluşturma önerir. Mevzuat örnek olarak, siyasi adaylar veya belirli kampanyaları” ile ilgili tartışmalar gösteriyor“. Facebook daha önce var gruplar ılımlı konuşma yardımcı olmak için kurallar listesi oluşturmak önerilir, ancak bu kurallar artık moderatörler açma ne görünüyor. Müzisyen Hozier adanmış bir grup, örneğin, canlı kalmak için Hozier kendi siyasi açıklamalar izin, ama moderatörler üyelerin düşüncelerini silinmiş gibi Verge ayrı bir hikaye dün belgeledi.

Facebook ayrıca bu konularda kendilerini eğitmek yöneticileri post önerir; “ılımlılık ekibine katılmak için yeni ve farklı üyeleri için fırsatlar yaratmak”; kuralları belirleyen bir yazı ile üyelere dinle mesajlar izin verildiğini etrafında canlı gitmeden önce; ve büyük olasılıkla tüm mesajları onaylamak değiştirmek için “açık” güncel olaylar kabul.

“Bu konuşmaları zor ve toplumumuzda süregelen eşitsizlikleri yansıtır biliyoruz,” Facebook yazar. Devam eden tartışmalar ve öğrenme kolaylaştırmak yardımcı olmaya devam edebiliriz “de gereklidir, ve umut ediyoruz.”

More on this topic

Popular stories