Buhar şimdi buna ek olarak oyun oynamak için izin oyun haberleri okumak izin verir

Related Articles

Buhar deneysel haber hub özelliği ile büyük bir güncelleme ekledi: Bu aslında göz atmak için Yeteneği Oyun haberleri yayınlar listesinden küratörlüğünü tarafından Steam Küratörü sistemi. Kaynaklar ilk koleksiyonu yedi dil oyuncular arasında hizmet sites içerir“,” şirket bir yazı yazdı blog yazısı. Ve her şey ücretsiz.

Açıkçası, yayınlar ve kaynaklar listesi özelleştirilebilir, ve yanında makaleler ve diyor oyuncular doğrudan Buhar hub video ve diğer medya görmek mümkün olacak. Hub tamamen kişiye özel olmalıdır, böylece kaynaklar da görürsünüz (tabii, hoşunuza gidebilecek) yeni çıkışları keşfetmek için güçlü olmak ne üzerinde kontrole sahip olacak olmasıdır.

Steam dan ilginç bir hamle: platform zaten makaleler ve incelemeler civarında internetten aynı ekosistem içinde istediğimiz her şeyi tutmak için güzel bir yol gibi görünüyor getiren bir oyun için her şey bir tarz ve güçlü bir Haber Merkezi. Kesinlikle oyuncular için iyi — dijital one-stop shop. Ve hey, Verge daha var. Bizi takip EDEBİLİR MİSİN?

More on this topic

Popular stories