Bir Yere bu kahramanlık Delhi 3 ihtiyacın Üzerinde Super kazanmak için bırakır Ankara lazer 2020 CANLI SKOR, DC vs KXIP Maç:

Related Articles

Ankara lazer 2020 CANLI SKOR, Delhi Başkentleri vs Kings XI Punjab son güncellemeleri: DC cevapları başlar, altı topları 3 ihtiyaçları var. Delhi için ortada ıyer ve Pantolon. Bu onlar için kolay olmalı, ama asla bilemezsiniz.

Önizleme: Kings XI Punjab, yeni kaptan KL Rahul onların önderliğinde, Delhi Başkentleri karşı Hint Premier League (12 kampanyalarını, Shreyas Iyer tarafından kaptanlığını başlayacak. KXIP altıncı sırada bitirdi iki takım da geçen sefer zıt kampanyaları vardı, DC playoff girme ama tutuk ile.

Turnuva kısmen BAE 2014 yılında düzenlenen son kez, KXIP sonunda Kolkata Knight Riders için kaybettiler nereye ulaşmak final, üzerine gitti.

O zamandan beri playoff ulaşamadıkları.

Rahul son birkaç yıldır tutarlı olup, 2018 ve 2019 yılında KXIP en yüksek çalışma golcü olarak biten, en iyi 4’ün altında terbiye ekibine rağmen. Afganistan’ın Mujeeb Ur Rahman ve Hindistan’ın Murugan Ashwin spin Bölüm Başkanı olurken, Chris Gayle ve Mayank gibiler bu sırada Agarwal tarafından desteklenecektir.

Her zaman olduğu gibi, Shikhar Dhawan DC için üst pf vuruş sırası önemli bir rol oynayacaktır. Sportzpics

Her zaman olduğu gibi, Shikhar Dhawan DC için üst pf vuruş sırası önemli bir rol oynayacaktır. Sportzpics

Biraz da ateşli pacers var, Muhammed Kuzu ve Sheldon Cottrell içinde.

Bu arada, DC tarafından ihale sırasında geçen Aralık ayında alınmış olan R Ashwin, eski onun tarafına karşı çıkacaktır. Ashwin iki tam mevsim KXIP kaptanı oldu, 2018 ve 2019 yılında. DC de Ajinkya Rahane ve Shikhar Dhawan gibi deneyimli savunucuları vardır.

Jason Roy ve Chris Woakes İngiltere’nin duo turnuva çıkardı vardı ve Daniel Sams ve sırasıyla DC kurulumunda Anrich Nortje almıştır.

Mangaları:

DC: (Yüzbaşı) Shreyas Iyer, Prithvi Shaw, Ajinkya Rahane, Shikhar Dhawan, Daniel Sams, İshant Sharma, Amit Mishra, Avesh Khan, Sandeep Lamichhane, Kagiso Yere, Keemo Paul, Mohit Sharma, Lalit Yadav, Axar Patel, Harshal Patel, R Ashwin, Marcus Stoinis, Anrich Nortje Rishabh Pantolon, Alex Carey, Shimron Hetmyer, Tushar Deshpande.

KXIP: (Yüzbaşı) KL Rahul, Chris Gayle, Mayank Agarwal, Karun Nair, Sarfaraz Khan, Mandeep Singh, Sheldon Cottrell, İşhan Porel, Ravi Bishnoi, Muhammed Kuzu, Mujeeb ur Rahman, Arshdeep Singh, Hardus Viljoen, M Ashwin, J Suchith, Harpreet Brar, Darshan Nalkande, Glenn Maxwell, James Neesham, Chris Jordan, Krishnappa Gowtham, Deepak Hooda, Tajinder Singh Dhillon, Nicholas Pooran, Prabhsimran Singh.

Burada tüm Ankara lazer ekipleri factboxes okumak için tıklayın

Burada tam Ankara lazer 2020 Zamanlamayı kontrol etmek için buraya tıklayın

Burada tüm Ankara lazer takımın okumak için tıklayın önizleme

Burada Ankara lazer okumak için SSS (Sıkça Sorulan Sorular) tıklayın

More on this topic

Popular stories