WeChat ve TikTok indir Trump yönetim yasağı öncesinde tırmanış BİZİ

Related Articles

Mesajlaşma uygulaması WeChat Cuma günü yaklaşık iki yıl içindeki en büyük tek günlük indirme sayılar vardı, bir önde yeni indirme yasağı ABD Ticaret Bakanlığı’nın etkisi yarın alması bekleniyor. Analytics platform Sensör Kulesi ön verilere Çin merkezli WeChat hafta artış, ABD’de 10.000 yükler Cuma, perşembeden itibaren yüzde 150 artış yüzde 233 ve bir hafta olduğunu gösterdi. Bu 7 Ekim 2019 yılından bu yana bir gün içinde ABD’de WeChat yükler en fazla sayıda var.

Video platformu TikTok, aynı zamanda BİZE bir yasağın, indir Cuma de artış yaşandı, Perşembe 12’lik bir artış için 247,000 yeni yükler ekleyerek, Sensör Kulesi göre.

ByteDance tabanlı TikTok ana şirketi, Pekin-ABD şirketleri ile görüşmelerde son birkaç hafta içinde yeni bir şirket, Küresel TikTok, Koz yönetimi veri güvenliği ile ilgili kaygılarını yatıştırmak oluşturmak için çalışıyor. Başkan Trump BİZE bir şirket için 15 Eylül tarihine kadar satıldığı sürece kapatılması işlemleri TikTok BİZİM için çağrıda bulundu. Sonra Microsoft, Oracle ve Walmart ile ilk görüşmelere yeni TikTok varlık hissesini almak için kalan adaylar da var.

Bu Hindistan’da yasak sonrasında Çin TikTok en büyük ikinci pazar dışında ABD, Sensör Kulesi diyor, App Store ve Google Play sadece bu yıl ayda ortalama 12 milyon hakkında yükler.

Onun parçası için, Cumartesi günü Çin hükümeti, Çin pazarı ile iş yapan şirketleri kara liste olur “güvenilmez varlıklar listesi” için süreci tarif Washington Post rapor. Çin, özellikle listede yer olurdu bir şirket söz etmedi, ama Pekin ise ABD-Çin ilişkileri bozulmaya devam ederse, Apple ve Google gibi büyük ABD şirketlerine karşı adımlar atacağını yaygın bir inanış var.

More on this topic

Popular stories