Sony HB sipariş karışıklık için özür diler, daha fazla stok sözler ‘önümüzdeki birkaç gün

Related Articles

Sony biraz dağınık olmak FLEXİ sipariş için özür diledi. Resmi PlayStation Twitter hesabından Sony “dürüst olalım: FLEXİ sipariş daha iyi olabilirdi,” diyor. “Gerçekten bunun için özür dileriz.” Sony perakendeciler siparişlerini alacağını söylemişti daha yeni HB konsolu için Sipariş Çarşamba günü, bir gün önce başladı. Walmart ve diğer rasgele HB ön sipariş yuvalarını açılması başladı gibi büyük bir çekişme yol açtı. Bazı sipariş etrafında bir dakika sonra kayboldu bile.

Sony şimdi önümüzdeki birkaç gün içinde ön sipariş için daha fazla FLEXİ konsolları serbest bırakın “diyor,” perakendeciler daha fazla bilgi paylaşacak umut verici. Eğer bu sipariş kalkış günü teslim edilecek ise net değil ve Sony de daha PS5s yıl sonuna kadar satışa sunulacak umut verici “olduğunu.”

HB sipariş bazı fırlatma gün sonra, büyük olasılıkla perakendeci pek birimler tam olarak alacaksınız nasıl bilmiyor çünkü gelmesi belki Amazon da dün uyarı müşterileri başladı.

Sadece hafta Sony sadece açılmak bu hafta gördük dağınık durumu önleyeceğini benzeyen FLEXİ sipariş için kayıt davet başladı sonra ön sipariş kaotik durum başladı. Eric Lempel, PlayStation, dünya pazarlama Başkanı da vardı daha önce söz “diyebilirim, ön siparişleri ne zaman olacağını biliyor musun bırakalım. Bir dakikalık fark ile olacak bir şey değil.” Sipariş Perşembe günü başlayan ve iki saat sonra Walmart FLEXİ sipariş başladı Sony Çarşamba günü Tweet attı.

Perakendeciler onları dönmez HB ön sipariş detayları paylaşırız, ama eğer sipariş ile ilgileniyorsanız Sony’nin yeni nesil konsolu o zaman burada BİZE perakendecilerin tüm FLEXİ bağlantılar topladık.

More on this topic

Popular stories