2020 Fransa Bisiklet Turu: Avustralya Caleb Ewan dar farkla 11 Etap birinciliği; Primoz Roglic genel kurşun korur

Related Articles

Yarış sabahı sprint çeşitli senaryolar visualises kim küçücük Lotto Soudal binici, yeşil mayo ve peloton yıldızı Peter Sagan kimin elinde Salı günkü Etap galibi Sam Bennett, kenarlı.

Poitiers: Avustralya’nın Caleb Ewan hummalı bir demet sprint Primoz Roglic genel kurşun muhafaza gibi bir fotoğraf bitirmek karar verdi, sonra Çarşamba günü boşluklarını en dar tarafından Tour de France 11. Etap kazandı.

Yarış sabahı sprint çeşitli senaryolar visualises kim küçücük Lotto Soudal binici, yeşil mayo ve peloton yıldızı Peter Sagan kimin elinde Salı günkü Etap galibi Sam Bennett, kenarlı.

Ewan 2019 üç aşama kazandı ve şimdi de üçüncüsü için bu turda da Champs Elysees kaldırımda Fransa doruk de ikonik Tur şansını denemek için Alpleri geçerek katılacağını söylüyor.

Ayrıca üç Sisteron sahne kazanan küçük sprinter “iki istediğin aldıktan sonra, şimdi de Paris’te şanzelize’de üçte birini istiyorum iki tane var,” dedi.

Ewan kurnaz bir sprinter, aksiyonun içinde soğukkanlı analiz için bilinir, ve şimdi toplam beş Tur kazanır var.

“Ön tarafa çok yakın olduğum, olmak istediğim daha ileri gittim, ama tekrar izlemek için Grup,” 26 yıl içine düşürdüm-eski dedi.

“Sakin ol ve devam ettim ve açmak için sağ boşluk bekledi. Eğer bisiklet attım ve aşağı bakıyor çünkü kazandığını bilmiyordum.

“Ama bazen bunu hissediyorum,” diye ekledi.

Ekibi zaten üç biniciler kaybetmiş gibi onun kazanmak iki kat daha etkileyici.

Nazik ve popüler rider “artık beni koruyacak erkekler var. ama orada beni vurdular bilmiyorum” dedi.

Fransa Bisiklet Turu bitiş çizgisi saniyede binlerce resim alabilir ya da köşesinde kameralar ile donatılmış, motorlu bisiklet Grand Prix gibi her bisiklet bir mikro-çip ile donatılmış, anlık sonuçları teslim ederken.

Bulmak en son ve yaklaşan teknolojili Tech2 Araçlar çevrimiçi. Teknoloji haber, Değerlendirme ve derecelendirme araçlar. Dizüstü Bilgisayar, tablet ve cep özellikleri, özellikleri, fiyatları, karşılaştırma gibi popüler araçlar.

More on this topic

Popular stories