2020 Ankara lazer: turnuvada altı yıl sonra, Yeni Zelanda’nın Jimmy Neesham saymak Kings XI Punjab ile yapmayı hedefliyor

Related Articles

Ankara lazer geri altı yıl, Yeni Zelanda’dan sonra çok yönlü James Neesham kadar “istikrarlı kafasını” ve uluslararası başarı son derece Kings bu sezon XI Punjab ile görev yaptığı için ona yardım gerektiğini söyledi.

Kendi ifadesine göre, Neesham Delhi franchise ile altı sezon önce Ankara lazer yaptı, Aralık 2012’de Yeni Zelanda şapkasını kazanılan zaman, onun oyun hakkında pek bir şey bilmiyordum.

Jimmy Neesham dosya görüntü. AFP

Jimmy Neesham dosya görüntü. AFP

O zamandan beri, 2015 Dünya Kupası, emeklilik 2017 Şampiyonlar Kupasını sonra kabul için Siyah Kapaklar ODİ ekibinin ayrılmaz bir parçası olma ve neredeyse sıradışı Dünya Kupası ödülü geçen yıl takım ellerine almadan önce seçildi olmayan eski esprili 29 için çok zor bir yolculuk yıl oldu.

Çok oyun oynamak için almak istiyorum. fakat o nasıl Ankara lazer dönüş onun için daha heyecanlı olamazdı emin değil Neesham yurtdışı askerler ile seçim için şımarık KXIP ile.

“Uzun zaman karışmaya ilk sefer olacak. Eski bir oyuncu, deneyimli bir oyuncu olarak, gelecek için heyecan verici. Delhi için son oynadığım zaman, genç ve yetenekli olduğumu ama pek oyun benim haberim yoktu … ” Neesham söyledi PTI altı gün karantina yaptığı, Cuma günü geldi ortasında nerede dubai’den.

“Başarılı olmak için ne yapacağımı bilmiyordum. Sonra tekrar bir meydan okumaydı.” diye de ekledi.

Neesham KKR tarafından 2015 sürümü için satın alındı ama bir kaza sonucu alamadı.

“Kemer altında daha istikrarlı bir baş ve bir bilgi ile geldim bu sefer umarım ekipteki gençlerden bazıları için bu bilgiyi vermem. Takımımız için çok heyecanlı, Chris Gayle ve Glenn Maxwell, dünyadaki bazı büyük isimleri var ve kesinlikle oyun ve turnuva çok kazanabilecek bir takım değil.”

Altı gün boyunca otel odası ile sınırlı zor zamanlarda COVİD-19 salgını nedeniyle alacak olan bir sürü insan daha yerleştirilen çok daha iyi olduklarını hissediyor Neesham profesyonel kriketçiler, sıkıcı ve zor ama olabilir.

Yeni Zelanda’dan uzun ve “unsual” bir uçuş oldu ve Neesham IPL Sunrisers için oynayan kaptan Kane Williamson, onun şirket vardı.

Karantinada zaman onun üzerinde bugüne kadar biraz sıkıldım ama, bir işi “dedi.

Eve diğer ülkelerin kötü bir çok şey gibi değildi şanslıyız. Karantina sanırım gerekli bir kötülük. Gerçekten zor değildir.”

“Otel odasında kalmak ve altı gün boyunca oda servisi sipariş daha zor yapan, dünya çapında bir sürü insan var. Yani Evet, metanetle ve temelde işi bitir.”

Bu CSK şarta 13 üyesi karantina sırasında pozitif çıktı sonra Williamson endişeler vardı. Ancak, Neesham turnuvaya girmeden hiçbir endişeler var.

“Bu değil, başarılı bir şekilde yola çıkmak her şey hakkında endişe kaygı ama biraz biraz olması doğaldır ama hiç olumsuz bir duygu değildir.

“Duygu, heyecan ve kriket oynamak için geri dönmek. Kabarcık (bio), yeni ülke ve farklı kurallar ama hala aynı oyun alışılmadık bir ayardır.”

Virüs ortaya çıktı önce sıfır bildirilen durumlarda bile bu çok uzun zaman önce Yeni Zelanda-19 COVİD tarafından en az etkilenen ülkelerden biri değil. Neesham için son 6 aydır fitness zirveye ulaşmak da kaçtı yarım bir çift maraton için yaklaşık oldu.

“Odak hiç olmadığım kadar uyum sağlamaktı. Ne yazık ki, kısıtlamalarla, vurmak ve bir sürü top kase yeterince fırsat olmuştur, bu yüzden de Can karantina bakmak zorunda değil.”

Bir süper bağlı ve sonra ve eylem ortasında olan birisi, Neesham unutmak olmaz”Yeni Zelanda sınır countback kuralı Dünya Kupası finali kaybetti bu yana 14 ay geçti.

“Kesinlikle daha yarı final daha fazlası hakkında son bence. Kazanma ve kaybetme çalışmaları nasıl doğasıdır. Kayıplar ne kadar rekabetçi doğası çalışıyor sanırım ama yine de bu konuda yaptığım her röportajda sorulur ve ben bir buçuk sene geçmiş Evet iyi hissediyor olanlardan daha fazla zarar.

“Sadece metanetle hareket var. Oldu gibi bitirmek için inanılmaz derecede şanslı. Pek bir kayıp sayılmaz ama bir yere kadar benim de muhtemelen bir galibiyet değildi garajda madalya kadar bir koşucu var.

“Uzun zamandır yaşayamadığımız (ICC trophy) bir şeydir. Neesham (2015 2019) arka arkaya güzel gutting finalde çift, ama hissediyorum her şekilde 2023 gitmek için yeteneği var,” diye ekledi.

More on this topic

Popular stories