Nedeniyle makul büyüme için TechM satın koru ‘potansiyel

Related Articles

TechM, M&E, TechM Telekom dikey, TechM gelirleri, hisse senetleri TechMEski hizmetler daralma nispeten daha yüksek maruz kalma nedeniyle TechM etkiledi.

Bina yer blokları. Manish Vyas, iletişim, medya ve eğlence iş TechM kafası ile etkileşim ediyoruz. Önemli çıkarımlar yapmanızı başlık altında önemli gelişmeler olmasına rağmen, büyüme ve daralma LCC rasyonalizasyon mirası nedeniyle son birkaç yıldır mütevazı olmuştur, — çapraz satış odaklı yeni teknolojiler ve ağ hizmetleri için talep büyüme sürücü, anlaşma boru hattı iyi, M&E uygulama doğmakta ama makul bir büyüme potansiyeli var ve şirket de 5G kabulü yarar olarak kabul edilir. ‘Muhafaza satın almak.

TechM Telekom dikey mütevazı bir tempoda son 4-5 yıl içinde büyüdü. Gelirleri üzerinde sürükleyin birkaç faktörleri dikkate — eski Portföy Yönetimi olduğunu belirtti. Eski hizmetler daralma nispeten daha yüksek maruz kalma nedeniyle TechM etkiledi. Zayıf Sanayi büyümesi nedeniyle müşterilerden bütçe kısıtlamaları gelir artışı ve kenar boşluklarını etkileyen ek zorluklar vardı. LCC portföy rasyonalizasyon. TechM FY2015 ağ hizmetleri içine bir atılım yapmak için LCC satın aldı.

Ancak şirket gelir malzeme kaybına yol açan birkaç karsız sözleşmeleri gitmesine izin vermek zorunda kaldı. Anahtar istemcileri yavaşlama. İki müşteri gelirlerinin büyük payı FY2015 oluşturmuştur. En büyük müşterileri şirketin beklentisi çok daha yüksek bir numaraya yükseldi. Sonraki dönemde beklenen hatlarda çok güzel bir düzeltme aşaması oldu. Bu faktörler bu başlık altında önemli gelişmeler maskeli var. TechM gelirleri bugün müşteri ve geos üzerinde daha çeşitlidir. TechM zaten ‘küresel’ hesapları olmalı çoğu ile çalışıyor. Bir şekilde Telekom uygulama dört yıl öncesine göre riske daha bir çok şey de var.

Talep böyle bulut ECZACI ve yeni çağ İTİRAZINI sonunda, data & analytics, ön gibi yeni teknoloji alanlarında şirketin hizmet teklifleri için güçlü olduğunu TechM belirtti. Şebeke servisleri ve müşteri talep odaklı TPN de son birkaç yıl içinde oldukça iyi oldu. TechM ağlar, uygulamalar, iş süreçleri, altyapı ve yeni nesil hizmetleri kapsayan yetenekleri geniş bir sargı var. TechM Çin ve Kore engelleme her coğrafyada hemen hemen tüm büyük servis sağlayıcılar oluşan güçlü bir müşteri tabanına sahip.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, ABD Pazarında ve son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu biliyor. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories