Sebi tokat hileli ticaret için üç bireylerin RLFL 15 bin ceza Rs

Related Articles

sebi, sebi ince, ne demektir, ... haberSEBİ iyi fraudulen işlemleri için getirir.

Cuma günü Sermaye Piyasası regülatörü Sebi üç kişi dört yıldan fazla bir süre önce Ramchandra Leasing ve (RLFL) Finans Ltd. ‘ nin hisselerinin hileli ticari faaliyetleri için Rs 15 bin toplam para cezası verdi. Rs 5 yüz bin her birinin cezası üç kişi — Jhamku Devi, Kishor Kumar Mangilal ve Madhubala Kishor empoze edilmiştir.

Ayrıca Rs 2 yüz bin, her bir ceza şirkette hisse dağılımı bakımından açıklanması ihmaller için Kurumları Ltd ve Nuria Satış Acenteleri araştırma ve Geliştirme A. Melicent Satış tokatladı, bir sıraya göre olmuştur.

Sebi 11 Temmuz 2016 dönemi için 1 Eylül 2015 Ramchandra Leasing ve Finans kese içine bir soruşturma yürütmüştür. Soruşturma sırasında, Jhamku Devi, Kishor Kumar Mangilal ve Madhubala Kishor tarafından esnaf bazı orijinal olmadığı tespit edilmiştir.

“Esnaf tek bir paylaşım her içindi, günün ilk esnaf ve alıcılar ve satıcılar olarak üç noticees arasındaydı. Esnaf suni olarak fiyatı yukarı taşımak için neden bir bakış açısıyla reçeteli ilaç fiyat artışının yanlış ve çıkarcı bir izlenim yarattı,” emrini söyledi.

Hileli ve Haksız Ticaret Uygulamaları normları yasaklayan hükümlerini ihlal ettiler.

İki taraf ile ilgili, ne Demektir, … sukut itiraf ettiklerini söylediler ve gözetim gösterildi. 29 Yönetmeliğe göre açıklama onlar tarafından yapılmamış ise, ortaklık değişimini 2016 Haziran ayında sona eren çeyrek için şirketin üç aylık ortaklık desen yansıyan, yine üç aylık bir gecikme ile oldu.

Varlıkları SAST (Hisse Önemli Satın alma ve Devralmalar) Yönetmeliği ihlal etmiş.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, ABD Pazarında ve son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu biliyor. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories