Crysis Ed son Fragmanı grafik kurtarmak için çalışır

Related Articles

İçin bir römork Crysis Gösterebilir Temmuz ayında internete sızmışhayranları orijinal 10 yıl önceki gibi çok fazla aradığım oyunun grafikleri eleştirdi. Ama bugün, Crytek oyunun görselleri için ciddi iyileştirmeler gösteren yeni bir fragman yayınladı ve bu sürümü birden çok platform için önümüzdeki ay geliyor olacak duyurdu.

Crysis Gösterebilir şimdi PS4 satışa sunulacak, Bir Xbox ve Epic Games 18 Eylül 30 $için Saklayın. Birkaç hafta oyunun bu sürümleri gecikme olacağını Temmuz ayında, taraftarlardan gelen tepkinin ardından, Crytek açıkladı. Crytek sızdırılmış römork kabul etti gecikme duyuru ve söz almak için ekstra zaman kullanmak “ Crysis Gösterebilir PC ve konsol standart bir kırılma beklemek geldin Crysis oyun.”

Son fragman çok belge sürümü ve 2007 özgün bir yan-yana karşılaştırma gösterir. Şimdiye kadar bu sürümü yeni grafikler güzel görünüyor: daha karanlık ve cesur yapmak için oyunda yemyeşil alanlarda Sudaki yansımalar, ve daha fazla ayrıntı ve renk vardır. Fragman ayrıca bu sürümü yeni özellikler, daha iyi ışık efektleri 8K çözünürlük ile dokular, ray takip ve daha fazla ayrıntı dahil olmak üzere bazı kapalı gösterir. Römork hissettim oldu çok kısa, umut verici görünüyor. Benim PC üzerinde çalışır, nasıl olsa görmeden tatmin olmayacağım.

Çiçek gibi daha fazla renk ve detay çok Belge Crysis eklendi.

Crysis ilk olarak 2007 yılında PC, 360, PS3, ve Xbox başlattı. Yayınlandıktan sonra, oyunun grafiksel detayları için övgüyle karşılandı. 10 yıl sonra bile, oyunun aşırı talepkar donanım gereksinimidir bir mem için oyun Topluluğu ve bir kriter güçlü bir PC inşa nasıl görmek isteyen oyuncular var.

Crysis Gösterebilir Anahtarı üzerinde Temmuz ayında başlattı. (Şok edici, Evet, Nintendo’nun melez oyun sistemi olabilir, aslında, koş Crysis.) Kesinlikle görsellik açısından kimse vay olmaz ise, Crytek rakiplerine göre daha zayıf donanım ile bir konsol bir sürümünü oluşturmak için yönetilen etkilendim. Hala, off bir kaç trade- olarak Digital Foundry dikkat çektialt 540p veya malzeme üzerinde artı detaylara çözünürlükte zaman zaman düşer gibi yüzeyler de geri çevirmiş oldu.

More on this topic

Popular stories