Sipariş için uygunluk belgesi BSE, MALİGN sona üç aylık gönderme yürütme

Related Articles

Ayrı ayrı, her iki borsa, sermaye piyasaları izleme ne Demektir, yapay zeka ve makine öğrenme raporlamaya ilişkin verilen daha fazla zaman ticaret hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Önde gelen Borsalar, BSE ve MALİGN uygunluk belgesi verilmesi şartı ile 2020’den itibaren Haziran çeyrek emir yürütülmesi için üyeler ticareti durdurma kararı var. Ticaret üyeleri, üç aylık bazda siparişlerin yürütülmesi için sipariş verme zaman ayarı sınırı ile ilgili gereksinimlere uygunluk durumunu teyit değişimi için uygunluk belgesi vermek gerekmiştir.

Emir ve bireysel menkul borsaları gerekse de pazar için zaman zaman Tebliğ edildiği belli kullanıcı sipariş, kurma olarak tanımlanan miktar sınırları ışığında, 2020’den itibaren, borsaları Çarşamba günü ayrı genelge söyledi Haziran çeyrek, emir infazı için uygunluk belgesi verilmesi şartı ile durdurma kararı verildi.

Ayrı ayrı, her iki borsa, sermaye piyasaları izleme ne Demektir, yapay zeka ve makine öğrenme raporlamaya ilişkin verilen daha fazla zaman ticaret hakkında üyeleri bilgilendirdi. Yapay zeka ve makine öğrenmesi raporlama için zaman çizelgesi 31 temmuza kadar 31 Mart ve 30 Haziran sırasıyla tarihinde sona eren çeyrek için uzatıldı.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, BİZE Pazar ve en son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu olduğunu. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories