Biliyorsun Hafta sonu bir Güncelleme içine tarzı TV show sıkıcı Zoom çağrı döner-

Related Articles

Görüntülü sohbet geleceğine daha fazla gibi görünecektir Saturday Night LiveZoom fazla ’s Hafta sonu Güncelleştirin. O CEO olarak zafer günlerinde ofis uygulaması led ve tüketici ve video iletişimi yeniden şekillendirmek sanal bir kamera ile kurumsal yazılım kavşak döndü Phil Libin tarafından yapılan bahis. Ürün Silikon Vadisi standartlarına göre bile çok saçma bir adı vardır — deniyor Ha yükseltilmiş 4.5 milyon Sequoia Capital liderliğindeki $olduğunu ve şirketi bugün söyledi.

Yeme, “Libin şakalar — Zoom, Google Karşılamak, YouTube ve diğer video streaming servisleri ile kullanılabilecek sanal bir kamera olsa söyleyebileceğiniz bir isim olması önemlidir biliyorsun. Açın ve uygulamayı sanal bir aşamaya odası dönüştürür. Diğer video konferans araçları gibi Geliyor konuşmaları canlandırmak için hala ve animasyonlu sanal arka planlar sunar.

Ama bu sadece başlangıç: Ha gerçek gücü kolayca slayt, arka planlar, ve kendi görüntü ya da eğlence için ya da iş nedeniyle işlemenize izin verir gibi geliyor. Bir iz üzerinde basit bir jest ile, ekran kapanacak, görüntüyü küçültmek ya da büyütmek, ya da tamamen yok olabilir. (Ayrıca bir dokunuş, puslu, donuk mavi açabilirsiniz modellenmiş sonra Jedi hologramlar.) Omzunun üzerinden görünen ve bir dokunuşla onları önceden slaytlar gönderebilirsiniz. Ve evet, gece başka bir kullanıcı ile ortak bir sunum oluşturmak için, ekran ve önceden gösteri görüntüleri işlemek için mümkün her biriniz ile takım oluşturabilir.

Bu uygulama aynı zamanda interaktif sunumlar oluşturmanızı sağlar. Ha kaydedilmiş bir video filmi çalınabilir, ama izleyici de slayt sunumu ilerlemek için tıklatın, ara sıra sunum ve ses onların geçiş, ya da kayda değer bir slayt yakınlaştırmak için sunum durdurabilir.

Sonuç YouTubers Zoom mutlu saatleri içinde aylaklık eden, satış temsilcileri ve arkadaşlarına ilgi eşit olabilecek bir üründür. Ha bugün macOS Catalina için sadece beta, önümüzdeki aylarda beklenen mobil ve Windows sürümleri ile bir davet olarak kullanılabilir.

App AllTurtles, Libin 2017 yılında ofis uygulaması gidiyor ve girişimci bir kapitalist olarak görev yaptıktan sonra kurulan dijital bir stüdyo ürünüdür. Bunun için fikir COVİD olarak tam içine-19 salgını zorla Libin ve takım arkadaşları kaynaklı video konferans seçenekleri yavan duygu onları bıraktığı zaman uzaktan çalışma.

Ha başka bir görünüm

Ha başka bir görünüm.
Görüntü: Kafa

Libin uzaktan çalışma salgını azalır ve bu video konferans insanlar ve şirketler arasındaki bağ dokusu olacak sonra bile popüler olacağına inanan Silikon Vadisi’nde birçok arasında yer alıyor. “Herkes şimdi video bir varlığı vardır,” Libin diyor. “Biz şimdi bunu yapmak için zaman biraz var, sonsuza kadar.”

Bu Libin (web) kamera ettiğinizde görünen kendini — gelişmiş sürümü “kişisel video varlığı”-bir yazılım dediği için bir açılış yarattı. Fikir Zoom ve şimdiye kadar birçok klonlar sunmak için başarısız video sohbet etmek için bazı stil getirmek.

Hafta geçmiş çift üzerinde test ettim, hangi Kafa, alpha sürümünü açıkça görme erken. Ama aynı zamanda umut verici. Bu Verge kullanmaya başlamanız mümkün olduğunda kime Libin demo gösterdiğim için tüm arkadaşları sordu.

ha sunumlar kaydedilebilir.

Ha sunumlar kaydedilebilir.
Görüntü: Kafa

Bazı önemli destekçileri de haber almış. Libin melek yatırımcılar, İnstagram işbirliği de dahil olmak üzere-Kevin Systrom ve Mike Krieger, Twitter kurucularından Biz Stone ve Eventbrite kurucularından Julia ve Kevin Hartz kurucuları gibi Geliyor tüketici yazılım büyük isimlerle bir dizi çekti.

Ha muhtemelen “Mason” bir iş modeli benimsemek, ücretli bir katman üzerinde özgür ve diğerleri için bazı özellikler sunacak olan ofis uygulaması ile Libin diyor. Bir slayt şarkı türler gösterirken vergileri ile yakın yüzen ilgili sayılar ile müşterilerine yürürken; X ile teletıp pratik doktorlar-omuzlarının üstünde görünen ışınlar ve mali planlamacıları oynamak için Kafa kullanarak gitar öğretmenler zannediyor.

Gitmek için akış PowerPoint isteyenler için “yerine app etmek niyetiyle Fortnite” diyor. “Üzücü, bize çok fazla var.”

Adı gibi, Libin bu gariplikleri çekici bulur diyor. “Söylemesi zor olduğunu Biliyorsun sevdiğim bir şey,” diyor. “Çok değişik şekillerde çekmek olabilir … gerek gerçekleştirmek bunu.”

Performans Geliyor kalbidir, ve neden, bir Windows uygulaması bina gibi daha sıradan konulara ek olarak, şirket aynı zamanda sunum ekrandan sanal bir sis bombası atarak ortadan sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor açıklıyor.

Bu andan itibaren Zum Aralık ayında 10 milyon günlük toplantı katılımcılardan 300 milyondan fazla katılımcıya bugün arttığını açıkladı, Ha gibi bir şey herhalde kaçınılmazdı. Aynı sonuç Geliyor gel diğer akış çözümleri gibi klon bir dalga ilham, öyle gözüküyor ki, bu hayatın olacak şekilde ise, video konferans yazılımı geçirdiğimiz zaman bakmak ve çok daha eğlenceli hissediyorum gerektiğini.

More on this topic

Popular stories