Çeşitlilik girişimleri finanse etmek için alfabe sahip olduğu Şüphesiz askıya çalışanların ikramiye

Related Articles

Sağlık kuruluşu, şüphesiz Yaşam Bilimleri, Alfabe, çalışan spot ikramiye askıya alınıyor, olarak rapor tarafından Business Insider. Para yerine çeşitlilik ve dahil etme girişimleri finanse etmek için akıttığını olacak. Hareket, birçoğu yorucu saat şirket COVİD-19 test projeleri üzerinde çalışıyoruz işçileri, sinirli.

Yönetim bir mektupta elde edilen Business Insiderçalışanlar karar bu girişimlerin bir öncelik olmadığını ima ediyordu. HBCUs için böyle Sağlıklı@İş olarak sosyal adalet programları sübvanse nokta ikramiye kullanın yazmışlar: “ [Historically Black colleges and universities]bu çabalar kendi yatırım değmez sadaka nedenleri az nüfus , klinik deneylere katılımcı alımı ve iç Ürün Dahil bir grup anlamına gelir.”

Spot ikramiye iade ve çeşitlilik hedeflere doğru ilerlemeyi ölçmek için yöneticiler ve çalışanların bir Kurul oluşturulması için davet edilmesi çalışanların istedi. Alfabe, Şüphesiz ana şirketi, yapılan 46.07 milyar 2019 yılının dördüncü çeyreğinde dolar vergi geliri. Alfabesi güçlü mali durum nedeniyle, çeşitlilik ve içerme ben yatırım yapmak zor olmasa gerek, çalışanların yazdı.

Mart ayından bu yana, Şüphesiz COVİD-19 test etmek isteyen Amerika Birleşik Devletleri genelinde insanlar için Temel bir Proje, bir web sitesi dışarı rulo için çabalıyorlar edilmiştir. Başkan Trump 13 Mart ‘ ta düzenlediği basın toplantısında projeyi açıkladı, yanlış Google girişiminin arkasında olduğunu söyledi. Duyuru ulusal gündemde Proje Temel koymak, sadece yerden alıyorum oldu bir anda.

Bu duyuru basıncı — COVİD-19 Test ve tarama için çok gerçek ihtiyaç ile birlikte Şüphesiz çalışanlarımız için uzun çalışma saatleri sonuçlandı. “Eğer hafta sonu çalışmıyorsan, tembellik olarak görülüyorsunuz,” bir çalışan söyledi Business Insider. Bu çeşitlilik kendi yatırımını hak etmeyen şirketin örtülü mesaj ötesinde acı ikramiye hakkında haber yaptı.

“Şüphesiz birçok kariyerimizin en yorucu ve zor zamanlarda bir tanıma eksikliği Haritayı düşünün sonra çalışan spot ikramiye götürüp,” çalışanlar mektup yazdı.

Şüphesiz CEO’SU Andrew Conrad Proje Temel çalışanları ile Çarşamba günü mektubu görüşmek üzere ayarlanır. Şüphesiz hemen yorum için bir istek gelmedi. Açıklamada için Business InsiderŞüphesiz sözcüsü Carolyn Wang şirketin kararını savundu.

“Şu anda, bizim ağız nerede bizim para koymak, ve genellikle yıllık bonus programımızın ayrı ve farklı olan), ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan kişiler için erişilebilir olmasını sağlamak için çabalarımızı desteklemek için yerinde bir bonus programı (fon için kullanılan isteğe bağlı bir fon bazı doğrudan önemli olduğunu düşünüyoruz.” dedi. “Bu birkaç küçük fedakarlıklar yapmak gerekir, ama neden böyle bir şey yapmayız.”

Düzeltme: Bu makale Alfabe 2019 yılının dördüncü çeyreğinde yapılan 46.07 milyar dolar vergi geliri demek giderilmiştir.

More on this topic

Popular stories