Corona Salgını: Oyuncular COVİD-19 zorluklarla mücadele için zihinsel olarak hazır, Pakistan Koç Misbah-ul-Haq diyor

Related Articles

Haq Koşulları ve güvenlik protokolleri için İngiltere turu sırasında uyum söylüyor Pakistan koçu Misbah-ul-zor olacak ama zihinsel olarak güçlü oyuncularına meydan okuma için hazır.

  Corona Salgını: Oyuncular COVİD-19 zorluklarla mücadele için zihinsel olarak hazır, Pakistan Koç Misbah-ul-Haq diyor

Pakistan koçu Misbah dosya resim-ul-Haq. AP

İngiltere coronoavirus salgın yarattığı sağlık riski nedeniyle biyo Pakistan-güvenli ortamda ev sahipliği yapacak.

“Bu olağandışı bir durum. Yerde tur için mevcut dünya durumu nedeniyle farklı protokoller olacak. Oyuncular ve yetkililer için zor olacak ama buna göre adapte etmeliyiz,” Misbah medya etkileşimi sırasında söyledi.

Pakistan üç Testleri ve T20 uluslar kapsayan bu turne için Cuma günü 29 kişilik bir kadro açıkladı. Pakistan Kriket Yönetim Kurulu da bu tur için 14 yetkililer gönderiyor.

“Ben ve Dr. Sohail Saleem oyuncular ile tur bağımız var ve herkes durumu anlıyor. Pozitif test veya hafif belirtiler gösteren bir oyuncu gibi her durum için bunları hazırladık. Yalıtım dört hafta için tren zorunda. 14 günlük bir karantina kalmak, boş stadyumlar önce oynayan ve üzeri alan SOP uyum,” dedi.

“Üç ay için kriket oynamadık olarak bizim için kolay bir durum değil ama oyuncular oyun kriket kaçırsaydı, bu faktör güveniyorum ve sahada geri almak için aç olmak. Seçim için iyi bir kadro var ve iyi İngilizce koşullarda yapabiliriz,” Misbah ” dedi.

Seçiciler oyuncuları en zor topu parlaklık için tükürük kullanarak değil gibi yeni oyun koşulları için ayarlamak için bulabilirsiniz çünkü takımda 10 pace melon ve dört spinners aldığını söyledi.

Oyuncular yalıtım eğitim ayarlamak için yeterli zaman var olsa da üne kavuşmak için yan genç oyuncular için iyi bir fırsat olduğunu Misbah hissettim.

Misbah, aynı zamanda baş seçici, bir ideal seviyor farklı biçimleri için farklı takımlar için kolay bir seçim süreci olmadığını söyledi.

Gidip, tekrar bir araya gelip, çünkü “ama biz elimizden geleni yaptık ve 29 oyuncular bir çok şey var biliyorum ama kırmızı için iki uzman var sağlamak için çalıştık ve beyaz top biçimleri.”

Aynı zamanda takımın antrenörü vuruş olarak Younis Khan dahil edilmesini memnuniyetle karşıladı ve yan oyuncular ondan çok şey öğrenecekler. ” dedi.

“Yunus ile çok oynadım ve iyi bir şey birçok oyuncu onunla birlikte oynamış ve birbirlerini anlıyorlar. Çoğumuz zihniyet, oyun planı, iş ahlakı ve planlama anlamak,” dedi.

“Yunus bizim için büyük bir yardım olacak ve yüzde 100 verecek biliyoruz. Benim için büyük bir yardım olacak ve İngiltere’de kamp sırasında iş yükünü paylaşmak ve 29 oyuncuları idare etmek benim için daha kolay olacak.”

Haris tur dışarı çekerek Sohail vurucu ilgili bir soruya, Misbah şans kapmak için iyi bir fırsat Fawad Alam verdi hissettim.

Eğer üst düzeyde oynayabilir inanıyorum çünkü takımda Fawad almış olursak “bak.”

Burada Corona CANLI güncellemeleri takip etmek için tıklayın salgını

40:37 İST güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020 18:

Etiketler :

Corona,

Corona Salgını,

COVİD,

COVİD-19,

COVİD-19 Davaları,

Salgın COVİD-19,

Kriket,

Misbah-Ul-Haq,

Pakistan,

Pakistan Kriket Takımı,

İngiltere’nin Pakistan Tur,

2020 İngiltere’nin Pakistan Tur,

Spor,

SportsTracker

More on this topic

Popular stories