Piyasa Özeti: Sensex 9,902 700 üzerinden puan, Şık biter daldırır; Voda Fikir tanklar %13, RIL, HDFC Bank üst sürüyor

Related Articles

Bugün Borsa, Borsa CanlıŞık Metal endeksi de yüzde 78 daha düşük Welspun Corp, YELKEN, Ulusal Alüminyum Firma ve Vedanta zayıflık sayıda düzenlenmiştir

Borsa Haber Bugün | Sensex, Şık, Hisse senedi Fiyatları Özeti: Yerli Sermaye Piyasası kriterler BSE Sensex ve Şık 50 2 yüzde daha düşük Perşembe ticaret bitti, olumsuz küresel ipuçlarını yansıtma. Daha geniş Şık 50 Endeksi sadece 9.900-mark yukarıdaki yerleşmek için yüzde 214 puan veya 2.12 düşerken 30 payı Sensex yüzde 708 puan veya 37 33,538 sonunda düştü. 30 Sensex hisse senetleri dışında, 25 hisse senetleri ekside ticaret bitmiş. (FONKSİYONU) Hindistan devlet Bankası üst Sensex kaybeden, yüzde 5.64 aşağı, Güneş, İlaç, Maruti Suzuki, Bajaj Finans, ICICI Bankası, Tata Çelik ve Eksen Bank izledi. Aksine, sadece 5 hisse senedi, yani Indusınd Bank, Hero MotoCorp, Elektrik Şebekesi, M&M ve Nestle Hindistan Sensex en çok kazanan vardı. Tüm Şık sektörel endeksleri yüzde 1 üzerinde kayıp ile düzenlenmiştir. Şık PSU Banka endeksi yüzde 3.76 FONKSİYONU Baroda olan, Punjab & Sind Bank, Indian Overseas Bank ve Banka tarafından sürüklenerek düştü. Şık Metal endeksi de düşük Welspun Corp, YELKEN, Ulusal Alüminyum Firma ve Vedanta zayıflık tarafından tartılır yüzde 78 düzenlenmiştir.

Çarşamba günü ABD Federal Rezerv Corona salgını geri ıztırap zorlanmak bakan bir ekonomi için olağanüstü destek yıllık planlar, ekonominin yıl sonunda yüzde 9.3 olması için 2020 ve işsizlik oranı %6,5 küçültmek için projelendirme Politika ile sinyalini verdi, Reuters raporuna göre.

Daha Fazla Bilgi Edinin

More on this topic

Popular stories