82 gün aradan, benzinli ve dizel fiyatlar yeni fiyatlar Onay gezmiş –

Related Articles

6 Mayıs günü hükümet tekrar benzine litre başına 10 Sc ile Özel Tüketim Vergisi yükseltilmiş ve dizel litre başına 13 Rs.

Benzin ve dizel fiyatı Pazar günü litre başına 60 kuruş ile gezmiş, devlet olarak petrol firmaları, 82 günlük aradan sonra günlük fiyat revizyonları yeniden sahip oldu. Delhi düşük dizel benzin fiyatı litre başına 69.99 Rs 69.39 Rs artış, devlet petrol pazarlama şirketleri fiyat bildirimine göre ise litre başına Rs 71.86 Sc 71.26 cumartesiye kadar bir litre arasında gezmiş oldu. Günlük fiyat revizyon yeniden başlatıldı, petrol şirketi yetkilisi söyledi.

Petrol PSU düzenli olarak ATF ve LPG fiyatlar revize ederken, 16 Mart ayından beri bekle benzin ve mazot fiyatlarının tutulması, görünürde uluslararası petrol piyasalarında aşırı dalgalanma yüzünden vardı. Otomatik yakıt fiyatları yakında hükümeti petrol ve litre başına 3 Rs ile dizel her düşen uluslararası fiyatlar kaynaklanan kazanç temizlemek için ÖTV kaldırdı sonra donduruldu. 6 Mayıs günü hükümet tekrar benzine litre başına 10 Sc ile Özel Tüketim Vergisi yükseltilmiş ve dizel litre başına 13 Rs.

Petrol şirketleri yerine, tüketiciler için zam tüketim aktarımı için gerekli azaltma karşı onları ayarlamak için uluslararası petrol fiyatlarındaki düşüş nedeniyle karar verdi. Aynı aracı kullandılar ve ultra-temiz BS-VI sınıf yakıt için 1 Nisan arası geçiş için gerekli Re 1 litre başına yürüyüşe geçemedi.

Mumbai ve Kolkatta Petrol fiyatı 59 paisa her tarafından 78.91 Rs gezmiş ve litre başına atak başladıktan sonra tedavi etmede Rs, sırasıyla. Chennai, zam 76.07 Rs 53 paisa oldu, fiyat bildirimine göre. Dizel için fiyat 58 paisa tarafından Mumbai, Kolkata Rs 66.17 55 paisa tarafından 68.79 Sc ve gezmiş oldu. Chennai, fiyatı 68.22 Rs Rs 68.74 doğru gidip oldu.

Benzin ve mazot fiyatlarının bekle yaklaşık üç ay tutulması olmuştu da, düzenli olarak ATF ve LPG için aynı dalgalanma fiyatlarını da tanık olmasına rağmen revize ediyorlar. Daha da önemlisi, hiçbir havayolu Mart ayı ortasında arasında 25 Mayıs Corona yayılmasını kontrol etmek için yerleştirilen kısıtlamaları ışığında çalışan, henüz petrol şirketleri aşağıya doğru jet yakıt fiyatları revize edilmiştir.

Aslında, petrol şirketleri her ay 1 ATF fiyatlar revize etmek için kullanılan, ama 21 Mart’ta havayolları, uluslararası petrol fiyatlarının düşmesi yararına aktarmak için iki haftada düzeltmeleri kabul etti. Hükümet benzin ve mazot fiyatlarının serbest olmasına rağmen, hızı değişiklikleri geçmişte dayan kamu petrol şirketleri (HPCL) — (IOC) Hint Yağı Corp (BPCL) Bharat Petroleum Corp Ltd ve Hindistan’ın Petrol Corp Ltd tarafından ticari olmayan olarak görünen nedenlerden dolayı olmuştur.

2018 Mayıs ayında Karnataka anketlerde önde benzinli ve dizel 19 günlük fiyat donduruldu, uluslararası akaryakıt fiyatları varil başına yaklaşık USD 5 tarafından devam rağmen. Ancak, hiçbir er üzerinde seçimler oldu, hızla müşteriler için düz gün sonrası 14 Mayıs 2018, litre başına 2.5 Rs ile litre ve dizel başına Rs 3.8 artarak petrol fiyatı üzerinde 16 istediğiniz artışa geçti.

Benzer şekilde, neredeyse 14 gün Gujarat Meclisi seçimleri öncesinde akaryakıt fiyatlarının gözden geçirilmesi 2017 Aralık ayında durmuşlar.

Bu şirketler aynı zamanda 16 Ocak beş Devletleri — Punjab, Goa, İstanbul, Uttar Pradesh ve Manisa montaj seçimler yapıldı 2017 1 Nisan 2017 arasında benzin ve mazot fiyatlarının bir dondurma konulmuş.
2019 genel seçimleri sırasında, tüm tüketiciler için fiyatlar istenilen düzeyde artış geçen değil revizyon aracılı onlar, sektör kaynakları söyledi. Oranları bir gün artmaya sona erdi Lok Sabha seçimleri için yoklama son aşamasından sonra başladı.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, BİZE Pazar ve en son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu olduğunu. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories