Saldırganların takım otobüsüne taşlar pelt olarak iki Benfica oyuncular Tondela karşı goaless çekildikten sonra Rapor yaralı:

Related Articles

Lizbonİki Benfica oyuncuları kayalar takım 0-0 berabere evde Tondela tarafından yapıldı sonra bir otoyol üzerinde Portekiz Futbol Kulübü otobüsüne atılan yaralandı.

Benfica Alman orta saha oyuncusu Julian Weigl ve Sırp kanat oyuncusu Andrija Zivkoviç otobüs Perşembe günü A2 otoyolu üzerinde sarhoş iken cam şarapnel çarptı dedi. Hospital da Luz tedavi ediyorlardı.

Cuma günü, her iki oyuncu kayıt onay vererek kendilerini aynı fotoğrafını yayınladı. İnstagram fotoğraf, bir bandaj Zivkoviç sağ göz kapakları olduğunu. Saldırganlar Tespit edilemedi, ama oyuncular sanıklar Benfica hayranları olasılığını ele aldı.

Hatlar “tüm hatalar yapıyor ama oldu!” Weigl yazı yazmıştı. “Eğer biri yaralanırsa umursamadan otobüse taş atmaya? Gerçek Benfica taraftarları nasıl bu olmadığını biliyorum.

“Özellikle geçtiğimiz hafta ve gün hep birlikte yerine adeta birbirlerini!” 24 yıl taş atma durmak daha iyi bir çözüm olduğunu bize göstermesi-eski Alman dedi.

Zivkoviç göz yarası tartışmıyor ama ikisi de iyi ediyoruz. “dedi.

“Ne yazık ki, bu davranış haklı çıkaramayız… Yok SL Benfica için savaşmaya devam edeceğiz ve her şeyi eski Sırp İnstagram görevinden de!” dedi. 23 yaşındaki vermeye devam edeceğine dair güvence kadar az.

Takım Işık Stadyumu’na eğitim kompleksi ile dönüyordu. Club “ceza recm” olarak saldırıyı kınadı ve yetkilileri ile bundan sorumlu olanları tespit etmek için çalışma sözü verdi.

Maç başladı Weigl, Ocak ayında Borussia Dortmund arasında Benfica katıldı. Zivkoviç Sırbistan uluslararası bir oyun değil.

Otobüsün görüntüleri Portekizce spor tarafından günlük olarak yayınlanan Bir Bola çeşitli yerlerde göstermek hasar. Bir kaya cam nüfuz ve bir koridorda hakkında saçılmış cam parçaları ile gösterildi.

Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes “futbol görüntü lekeli olan “korkakça ve barbarca bir hareket” olarak nitelendirdi saldırı.”

Ayrıca, graffiti Koç Bruno Lage ve orta saha Pizzi ve Rafa evleri dış cephesinde gece boyunca püskürtülür tehdit, yerel medya bildirdi.

Benfica yarışmaya yaklaşık üç ay önce Corona salgını nedeniyle durduruldu beri takım ilk maçta Portekiz Ligi düpedüz yol almak için bir şans cevapsız 13 karşı çizmek yerinde Tondela demekti.

Maç için, kulübün kırmızı ve beyaz renkleri ile eşarp binlerce koltuklarda Işık Stadı’nda kulüp eylem için bir gün 2-1 Famalicão dönüşümün ilk oyunu kaybetti rakibi Porto sonra iade olarak Benfica hayranları göstermek için yerleştirildi.

Sonuçlar dokuz tur kala 60 puanla bağlı kulüplere bıraktı. -Baş farkla da kafama bir avantajı olan Porto, salgın önce bir sayıyla önde taşımış.

Evde şampiyon için üst üste üçüncü beraberlik ve ikinci oldu. Benfica o Stadyumda dört düz maçta tüm Yarışmalarda Işıkta kazanmıyor.

More on this topic

Popular stories