Franklin Templeton MF 6 düzenleri sarma oylama e kalmak Gujarat HC sipariş incelenmesi söylüyor

Related Articles

Franklin Templeton MF Franklin Templeton MF, Gujarat HC, e-oylama pencere, Franklin Templeton MF yatırımcılar, en son haber“Şu anda, meseleyi incelemek ve gerekli olabilecek önlemleri alacaktır biz,” Franklin Templeton MF sözcüsü kal sipariş söyledi.

Cuma günü Franklin Templeton Yatırım Fonu kadar fon evi altı borç düzenleri sarma için elektronik oylama süreci kaldı ki Gujarat, Yüksek Mahkeme tarafından kabul sipariş incelenmesi olduğunu söyledi.

E-oylama pencereyi kapatın 9 Haziran 11 Haziran günü ve açıp birim sahipleri toplantısı video konferans aracılığıyla 12 Haziran’da yapılacak oldu planlandı.

Fon evi etkilenen yatırımcıların işlem yapmak için üçüncü bir Taraf tutmadan Mütevelli tarafından varlık — ya monetisation ya da iki seçenek önerdi. Bu teklifler dışında, yatırımcılar da “hayır” için iki teklif oy için bir seçenek olurdu, ama bu düzeni varlıkların monetisation geciktirir.

Gujarat Yüksek Mahkemeye dilekçe yatırımcılar tarafından fon eve borç düzenleri sarma yasadışı olduğu iddiasıyla açılmıştı.

“Şu anda, meseleyi incelemek ve gerekli olabilecek önlemleri alacaktır biz,” Franklin Templeton MF sözcüsü kal sipariş söyledi.

Nisan ayında fon evin borç fonlarının altı kapalı, tahvil piyasalarında likidite Kurtuluş baskılar ve eksikliği gerekçe göstererek.

Bu düzenleri Franklin Hindistan kısa Süreli Fon, Franklin Hindistan Dinamik Tahakkuk Fonu, Franklin Hindistan Kredi Risk Fonu, Franklin Hindistan Kısa Vadeli Gelir Planı, Franklin Hindistan Ultra Kısa Bond Fund, Franklin ve Hindistan Gelir Fırsatları Fonu vardı.

Daha önce, Madras Yüksek Mahkemesi bir dilekçe yatırımcılar grubu (CFMA) Chennai Finansal Piyasalar Hesap verebilirlik, tarafından yaklaşık 28 bin Rs korunması için crore yatırımcıların Para Fonu evi tarafından kapatıldı altı düzenleri sıkışmış açılmıştı sonra Franklin Templeton MF ve piyasa regülatörü Sebi duyurular yayınladı.

Mahkeme, ortak para neyin meselenin ciddiyetinin idrak sildi riski azdır aldı ve cevap, yapılacak çalışmalar hakkında durum raporu ile birlikte dosyaya Sebi istedi, yatırımcıların grubuna göre.

Yatırımcıların grubuna ayrıca birlikte tüm etkilenen yatırımcılar getirmek için online bir imza kampanyası başlattığını duyurdu ve aynı Fonu Saray ve ABD piyasası regülatörü SEC, Başbakanlık ofisinin yanı sıra ABD üst ¶ nderilecek.

Geçen ay, Franklin Templeton MF toparlama işlemi yatırımcılardan onay olmadan gecikecek ve daha ileri adımlar sadece onları yeni bir onay almak sonra mümkün olacağını söyledi.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, BİZE Pazar ve en son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu olduğunu. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories