HBO Max&T veri caps vurmayacak, ama Netflix ve Disney Artı olacaktır

Related Articles

Akış geleceği konusunda HBO Max, AT&T büyük bahis, Netflix ve Disney Plus gibi rakip hizmetleri veri kullanacaktır ise AT&T cep telefonu veri kapaklar muaf olacak.

Bu bir takip var Vergecast HBO Max sorumlu Tony Goncalves ile konuşma, AT&T yönetim. HBO Max cap giderdik olup olmadığını sordu, Goncalves takımı “konuşma olduğunu söyledi” ama cevap yoktu. AT&T daha sonra teyit Verge bu HBO Max şirketin geleneksel veri kapaklar ve sınırsız planları yumuşak veri kapaklar muaf olacak.

Madde ile tanıdık bir AT&T yöneticisi göre, HBO Max teknik olarak herhangi bir şirket veri kep hizmetlerini bahane için ödeme sağlayan&T “desteklenen veri” sistemi DE kullanıyor. Ama AT&T HBO Max sahibi bu yana, sadece kendisi ödüyor bunu: veri ücreti HBO Max kayıtlarda gider gelir olarak AT&T Hareketlilik kitap gibi gösterir. AT&T için bir bütün olarak, sıfır çıkar. Teorik olarak desteklenen veri, AT&T ödeme olabilir Netflix gibi bir rakip ile karşılaştırın, ama saf bir maliyeti olacaktır.

AT&T sponsorluğunda veri sistemi baktık son kez, bunu kullanarak bulabiliriz sadece üç akış hizmetleri… sponsorlu veri sistemleri net tarafsızlık ilkeleri karşısında sinek yine Bu yüzden, AT&T sahibi olmamızın nedeni de buydu. AT&T yayın Hizmetleri tüm çalışma kapağı ile karşı karşıya olan rakiplerine kıyasla en önemli avantajı var. Ama artık ABD’de net tarafsızlığı yok, AT&T kendisi tercihli muamele vermek için ücretsiz böylece.

“Network tesisat ve içeriği sudur. Goncalves ve bir araya gelen su ve tesisat tür görüyorsun,” dedi.

Bütün dinler, ya da burada tam metnini kontrol edin.

More on this topic

Popular stories